+48 56 66 05 235

Implanty

IMPLANTY STOMATOLOGICZNE UMOŻLIWIAJĄ CI UŚMIECHANIE SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

showcase image

1. PLANOWANIE

Implantologia wymaga dokładnej analizy warunków w jamie ustnej. Analizę taką wykonuje stomatolog na podstawie badania klinicznego i oceny zdjęcia RTG, przedstawiającego wszystkie zęby i kości wokół nich. Zanim wprowadzimy Twój implant, najpierw podczas indywidualnych konsultacji zaplanujemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

2. WPROWADZENIE IMPLANTU – ZABIEG

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu, co sprawia, że jest w pełni bezbolesny. Wprowadzenie jednego implantu trwa ok. 20-60 minut.

3. NOWA KORONA ZĘBA

Po kilku miesiącach – po zrośnięciu się implantu z kością następuje kolejny etap prac, czyli wykonanie przez technika dentystycznego w laboratorium korony Twojego zęba. Podczas pracy z technikiem ustalane są: kształt korony, głębia koloru i zdolność odbijania światła, żeby wiernie odzwierciedlić naturalny ząb.

IMPLANTY Z KORONAMI Z TLENKU CYRKONU

Jako jedni z pierwszych w regionie wprowadziliśmy do naszej kliniki technologię wykonywania implantów z koronami z tlenku cyrkonu. Korony z tlenku cyrkonu są wynikiem nowatorskiej na skalę kraju technologii. Implanty z koronami z cyrkonu są wyjątkowo estetyczne i trwałe. Światło przechodzące przez taką koronę odbija się podobnie jak od naturalnego zęba, dlatego efekt estetyczny jest wyjątkowy. Korony cyrkonowe to najlepsza w chwili obecnej technologia wykonywania koron. Otrzymujesz to co najlepsze.

showcase image

JAK ELEMINUJEMY UTRUDNIENIA?

Obecnie dostępne w klinice stomatologicznej technologie pozwalają wyeliminować najpoważniejsze utrudnienie do wprowadzenia implantu, czyli zbyt małą powierzchnię kości. Dzięki nowym technologiom zwiększamy obszar tkanki kostnej do rozmiarów, które umożliwiają wprowadzenie implantu i odtworzenie na nim brakującego zęba.

Zabieg Sterowanej Regeneracji Kości polega na zwiększeniu jej powierzchni. W miejsce zaniku kości wprowadza się pod dziąsło specjalny preparat, który wywołuje proces podobny do naturalnego zrastania się dwóch części złamanej kości. Kość własna wrasta w strukturę preparatu i tym samym zwiększa swoją powierzchnię.

Zdjęcie przedstawia zanik kości w miejscu po usuniętym zębie. Na kolejnym zdjęciu widoczna jest żuchwa po wykonaniu zabiegu zwiększenia ilości kości. Kość osiąga poziom umożliwiający wprowadzenie implantu – nowego korzenia.

KIEDY POWINIENEŚ SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ?

Nasza klinika od wielu lat specjalizuje się w implantologii. Wprowadzamy najnowsze sprawdzone technologie (korony z tlenku cyrkonu) oraz zatrudniamy najlepszych stomatologów i techników. Pamiętaj, że implanty to zastępcze zęby, które wyglądają jak Twoje własne, i które odczuwasz jak Twoje własne. Umów się na konsultacje i ciesz się zdrowym uśmiechem.