IMPLANTY

Nowoczesne rozwiązanie dla wszystkich, dla których ważny jest piękny uśmiech. Bo jakość życia ma znaczenie.

Uśmiech nigdy nie wyjdzie z mody. Szczególnie gdy jest zdrowy i piękny.

 

Braki w uzębieniu, które często są przyczyną kłopotliwych i krępujących sytuacji, nie muszą już być problemem. Implanty zębów uznawane są za najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie w przypadku pojedynczych czy wielopunktowych ubytków. Poprawiają samopoczucie i przywracają utraconą pewność siebie. Dzięki nim odzyskasz wolność, radość i komfort związany z poczuciem, że znowu jesteś sobą.

Czym jest implant?

 

Implant to sztuczny korzeń, na który osadzana jest widoczna w jamie ustnej, biała część zęba. Stanowi on bardzo wytrzymały i stabilny fundament pod uzupełnienia protetyczne, które będą bardzo komfortowe w użytkowaniu przez długie lata. Dodatkowo osadzone w kości implanty zabezpieczają przed zanikiem kości i zapadnięciem się nie tylko dziąseł ale zmiana rysów twarzy. Dlatego warto jest rozważyć implantoprotetykę jako rozwiązanie najkorzystniejsze dla funkcjonowania organizmu i utrzymania estetyki twarzy.

Jak przebiega procedura implantacji?

 

W Klinice Denmed każda implantacja poprzedzona jest jej szczegółowym zaplanowaniem i dopasowaniem rozwiązania do Twoich oczekiwać i możliwości.

Konsultacja – wizyta na której lekarz sprawdza warunki do implantacji.

 

Podczas wizyty wykonywana jest pełna dokumentacja zdjęciowa, w tym zdjęcia radiologiczne, które pozwalają przeanalizować sytuację estetyczną twarzy, kliniczną i precyzyjnie zaplanować pozycję implantu pod kątem ułożenia i kształtu przyszłych zębów. Na wizycie pacjent otrzymuje również zalecenia dotyczące przygotowania do zabiegu i niezbędne informacje dotyczące przebiegu przyszłej implantacji.

 

 

Wszczepienie implantu – procedura implantacji jest całkowicie bezbolesna.

 

Wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym. Lekarz umieszcza implant w zaplanowanym wcześniej miejscu. Jeśli warunki kostne są zbyt słabe niekiedy wymagane jest uzupełnienie kości biomateriałem, który zapewni trwałe zintegrowanie się z kością. Po wykonane implantacji osadzane są zęby tymczasowe, które będą utrzymywane do czasu przygotowanie porcelanowej części protetycznej.

CENNIK ZABIEGÓW


  • IMPLANTY CENA
  • Implant 2500-3000 PLN
  • Korona na implancie 1500-2000 PLN
  • Podnoszenie dna zatoki (metodą zamkniętą) 1000-2000 PLN
  • Przeszczep kości cena indywidualna
  • Konsultacja 120 PLN