MENU

Cennik – DENMED Klinika Stomatologiczna Toruń, Bydgoszcz

Dziękujemy za wybranie naszej kliniki i obdarzenie nas zaufaniem. Musisz wiedzieć, że zawsze staramy się zachowac najwyższą jakość świadczonych usług. W tym celu nasi doświadczenie lekarze stosują materiały i sprzęt tylko renomowanych i sprawdzonych producentów. Jezeli chodzi o prace protetyczne, posiadamy własne laboratorium, które jest jednym z najnowocześniejszych w całej Polsce. Naszą wewnętrzną misją, jest udowodnienie, że wizyta u dentysty nie musi być nieprzyjemna. Korzystamy z bezpiecznych znieczuleń, nasi lekarze omawiają plany leczenia, a nad wszystkim czuwa opiekun pacjenta. Chcemy, żebyć czuł się u nas maksymalnie komfortowo.

Stomatologia dziecięca

Wizyta adaptacyjna

150 zł

Wypełnienia

od 300 zł

Oferujemy duży wybór kolorów, stosujemy materiały tylko najwyższej jakości.

Znieczulenie komputerowe

50 zł

Używamy SleeperOne5 – to najnowocześniejsze, sterowane komputerowo urządzenie do podawania znieczuleń. Zapewnia to wysoki komfort oraz skuteczność.

Podcięcie wędzidełka

od 400 zł

Usunięcie zęba mlecznego

300 zł

Zabieg wykonuje lekarz, który przeszedł profesjonalne, certyfikowane szkolenie z najmłodszymi pacjentami.

Stomatologia zachowawcza i endodoncja

Kontrola z badaniem wewnątrzustnym

100 zł

Badanie wewnątrzustne z konsultacją

350 zł

Wizyta polega na badaniu, wykonaniu i omówieniu zdjęć pantomograficznych, zdjęć wewnątrzustnych oraz przeprowadzenia wywiadu z Pacjentem. Jest to czas na rozpoznanie problemu, postawieniu diagnozy oraz zaplanowaniu i określeniu kosztów leczenia. Konsultacja to ważny moment, bo chcemy, aby nasi Pacjenci dokładnie wiedzieli, jakie kroki w leczeniu będą realizowane.

Wypełnienie

od 300 zł

Leczenie wykonują doświadczeni lekarze, stosujemy światłoutwardzalne materiały tylko najwyższej jakości.

Leczenie kanałowe

od 850 zł

Leczenie pod mikroskopem, dzięki czemu jest maksymalnie precyzyjne, a efekty przewidywalne i trwałe.

Znieczulenie komputerowe

50 zł

Używamy SleeperOne5 – to najnowocześniejsze, sterowane komputerowo urządzenie do podawania znieczuleń. Zapewnia to wysoki komfort oraz skuteczność.

Profilaktyka i higiena

Profesjonalne oczyszczenie jamy ustnej

420 zł

2 łuki: scaling + piaskowanie + fluoryzacja + instruktaż higieny – jest to najbardziej optymalne rozwiązanie dzięki któremu efekty utrzymują się najdłużej.

Scaling / piaskowanie

od 250 zł

Scaling + piaskowanie

od 300 zł

Fluoryzacja

100 zł

Wybielanie zębów

od 1200 zł

Jest to najnowocześniejszy system wybielający dostępny na rynku. Łatwy w aplikacji i z długotrwałym efektem.

Ortodoncja

Konsultacja ortodontyczna

250 zł

Wizyta kontrolna

od 200 zł

Aparat ortodontyczny ruchomy

od 1000 zł

Aparat ortodontyczny stały

od 2500 zł

Aparat estetyczny

od 3500 zł

Stosujemy aparaty ortodontyczne tylko renomowanych firm, najwyższej jakości. Maksymalnie skuteczne i estetyczne, dobierane indywidualnie pod kątem możliwości efektów i oczekiwań pacjentów.

Chirurgia stomatologiczna / implanty

Usunięcie zęba

od 450 zł

Konsultacja implantologiczna / protetyczna

600 zł

Konsultacja polega na rozmowie z pacjentem, wykonaniu tomografii komputerowej i jej dokładnej analizie. Ustalane są też koszty oraz tworzony jest plan leczenia. Dodatkowo w naszych klinikach, każdemu Pacjentowi, który zdecyduje się na implanty, zapewniamy wykwalifikowanego opiekuna, który pomaga Pacjentowi przejść bezproblemowo przez wszystkie etapy w drodze do nowego, pełnego i pięknego uśmiechu.

Implant

3500 zł

Wszystkie zabiegi wykonujemy z użyciem komputerowego znieczulenia. Stosujemy implanty tylko renomowanych firm z dożywotnią lub 10-letnią gwarancją.

Korona na implancie

2900 zł

Implant indywidualny

od 4000 zł

Tworzony indywidualnie do potrzeb pacjenta. Stosowany w sytuacji, gdy standardowa implantacja jest niemożliwa.

Protetyka

Korona pełnoceramiczna

2300 zł

Korony, które stosujemy, wykonane są z materiałów takich jak tlenek cyrkonu lub Emax i dają najlepsze możliwe na rynku rezultaty, jeżeli chodzi o walory estetyczne.

Licówka pełnoceramiczna

2300 zł

Inlay, onlay, overlay pełnoceramiczny

1500 zł

Proteza szkieletowa

od 3700 zł

Periodontologia

Konsultacja

250 zł

Profilaktyka i leczenie przyzębia (VECTOR)

od 350 zł

Wyjątkowość tej terapii polega na bezpiecznym zastosowaniu energii ultradźwiękowej. Dzięki temu złogi i płytka zostają precyzyjnie usunięte, również w anatomicznie trudno dostępnych miejscach. Terapia pozostawia gładką i czystą powierzchnię w obszarze nad i poddziąsłowym. Dodatkowo znosi nadwrażliwość i jest maksymalnie korzystna dla zachowania estetyki dziąseł.

Kiretaż

od 350 zł

USŁUGA DOSTĘPNA DLA KAŻDEGO

Szanowny Pacjencie

Informujemy, że ze wszystkich usług kliniki możesz korzystać bez angażowania własnych środków i opłacić koszty w ratach. MediRaty to pierwszy w Polsce, sprawdzony już w tysiącach gabinetów, klinik i szpitali, ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych.x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.