MENU

Placówki

Kliniki Denmed zostały stworzone z myślą o komforcie naszych pacjentów. Zobacz, jak prezentują się nasze placówki w Toruniu i Bydgoszczy.

ZOBACZ GALERIĘ

Zespół

Bardzo dbamy o to, żeby praca nie była dla nas wyłącznie obowiązkiem, ale również przyjemnością. Dlatego też, tak ważna jest dla nas pozytywna atmosfera. Zobacz galerię zdjęć z życia naszego zespołu.

ZOBACZ GALERIĘ

Zabiegi

Wszystkie nasze placówki wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt, który wspiera naszych lekarzy w uzyskaniu najlepszych efektów leczenia. Dzięki temu nasi pacjenci w każdej klinice mogą korzystać z pełnego zakresu usług stomatologicznych, jakie oferujemy.

ZOBACZ GALERIĘ

ZOBACZ ZDJĘCIA

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć naszej kliniki. Na poniższych zdjęciach prezentujemy naszych zespół przy pracy, a także wnętrza gabinetów wyposażonych w nowoczesne urządzenia diagnostyczne oraz sprzęt pozwalający na komfortowe i precyzyjne leczenie zębów.

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.