IMPLANTY

Nowoczesne rozwiązanie dla tych, dla których ważny jest piękny uśmiech. Bo jakość życia ma znaczenie.

Uśmiech nigdy nie wychodzi z mody. Szczególnie ten zdrowy i piękny.

Braki w uzębieniu, które często są przyczyną kłopotliwych i krępujących sytuacji, nie muszą już być problemem. Implanty zębów uznawane są za najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie w przypadku pojedynczych czy wielopunktowych ubytków. Poprawiają samopoczucie i przywracają utraconą pewność siebie. Dzięki nim odzyskasz wolność, radość i komfort związany z poczuciem, że znów jesteś sobą.

Czym jest implant?

Implant to sztuczny korzeń, na którym osadzana jest widoczna w jamie ustnej, biała część zęba. Stanowi on bardzo wytrzymały i stabilny fundament pod uzupełnienia protetyczne, które będą bardzo komfortowe w użytkowaniu przez długie lata. Dodatkowo osadzone w kości implanty zabezpieczają przed zanikiem kości i zapadnięciem się dziąseł i zmianą rysów twarzy. Jest to jeden z wielu powodów, dla których warto jest rozważyć implantoprotetykę jako rozwiązanie najkorzystniejsze dla funkcjonowania organizmu i utrzymania estetyki twarzy.

Jak przebiega procedura implantacji?

W Klinice Denmed każda implantacja poprzedzona jest jej szczegółowym zaplanowaniem i dopasowaniem rozwiązania do Twoich oczekiwać i możliwości.

Konsultacja – wizyta na której lekarz sprawdza warunki do implantacji.

Podczas wizyty wykonywana jest pełna dokumentacja zdjęciowa, w tym zdjęcia radiologiczne, które pozwalają przeanalizować sytuację estetyczną twarzy, kliniczną i precyzyjnie zaplanować pozycję implantu pod kątem ułożenia i kształtu przyszłych zębów. Na wizycie pacjent otrzymuje również zalecenia dotyczące przygotowania do zabiegu i niezbędne informacje dotyczące przebiegu przyszłej implantacji.

Wszczepienie implantu – procedura implantacji jest całkowicie bezbolesna.

Dzieje się to dlatego, że wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym. Lekarz umieszcza implant w zaplanowanym wcześniej miejscu. Jeśli warunki kostne są zbyt słabe, niekiedy wymagane jest uzupełnienie kości biomateriałem, który zapewni trwałe zintegrowanie się z kością. Po wykonaniu implantacji osadzane są zęby tymczasowe, które są utrzymywane do czasu przygotowania porcelanowej części protetycznej.

CENNIK ZABIEGÓW


  • IMPLANTY CENA
  • Konsultacja implantologiczna/protetyczna 200 PLN
  • Implant 3000 PLN
  • Implant indywidualny cena indywidualna
  • Korona na implancie 2200-2500 PLN
  • Podnoszenie dna zatoki (metodą zamkniętą) 1500-2000 PLN
  • Podnoszenie dna zatoki (metodą otwartą z biomateriałem) 3000-3500 PLN