MENU

POCZĄTKI DENMED

UNIA EUROPEJSKA

PROFESJONALNA OPIEKA

Profesjonalizm

„Nareszcie trafiłam w odpowiednie miejsce. Poczułam się jak wyjątkowa osoba. Dziękuję całemu zespołowi za pełen profesjonalizm, zaangażowanie i przemiłą atmosferę.” Monika

Jesteśmy dużym zespołem z jeszcze większymi możliwościami. Wiemy co zrobić, żebyś uśmiechał się piękniej i więcej. Jeśli tylko można coś zrobić lepiej – to robimy najlepiej. Jeśli trzeba coś naprawić – to podejmujemy wyzwanie. Robimy to na codziennie, ale tak, że dla naszych klientów wizyta to święto uśmiechu, z dużym zaangażowaniem i entuzjazmem. I właśnie w tym tkwi tajemnica profesjonalizmu.

Każdy Pacjent jest dla nas najważniejszy. Każdy jest traktowany indywidualnie. W Klinice Denmed konsultujemy problemy zdrowotne naszych Pacjentów ze specjalistami z wszystkich dziedzin medycyny. Jeśli nasza Pacjentka spodziewa się dziecka – leczenie przebiega ze szczególną ostrożnością i świadomością. Dbamy również o Pacjentów z toruńskiego Hospicjum „Światło”. Bo każdy zasługuje na uśmiech.

Cieszymy się, gdy nasi lekarze osiągają sukcesy – Wojciech Salata osiągnął podium w konkursie „Lekarza Roku”. To dla nas niesamowita radość i duma. Gratulacje Panie Doktorze!

Doświadczenie

Doświadczenie to nie tylko nauka. Doświadczenie to także przede wszystkim długoletni wysiłek i ciężka praca nad sobą i swoimi umiejętnościami.

Tak właśnie jest w naszym przypadku. Większość z nas, jest już od lat w Denmedzie. Każdy z naszych lekarzy ma wieloletnie doświadczenie praktyczne w wykonywanym zawodzie. Jako zespół mamy ponad 100 lat doświadczenia w stomatologii (choć oczywiście, jesteśmy młodzi duchem). Wspieramy się nawzajem, korzystamy z wiedzy kolegów, konsultujemy poszczególne przypadki między sobą. Wszystko dla bezpieczeństwa leczenia. To kolejny z powodów, dla których warto nam zaufać.

Bezpieczeństwo

Jak wspominaliśmy w powyższym akapicie, poza wysokim poziomem usług, kwalifikacjami lekarzy i reszty zespołu, fundamentem naszych działań jest bezpieczeństwo. Oprócz oczywistej dla Nas czystości pomieszczeń w gabinecie niezmiernie istotne jest przestrzeganie wymagających procedur związanych z higieną i sterylnością narzędzi stomatologicznych.

W ciągu naszego wieloletniego doświadczenia wypracowaliśmy i skrupulatnie przestrzegamy „program higieny”, którego efektem jest dotrzymanie najwyższych standardów w dziedzinie aseptyki i antyseptyki. W naszej klinice bardzo dużą uwagę skupiamy na tym, aby narzędzia i powierzchnie były dezynfekowane tylko renomowanymi preparatami przeznaczonymi do tych czynności, o jak najszerszym spectrum działania biobójczego. Zawsze dbamy o to, aby narzędzia były przygotowywane w sposób określony przez normy sanitarne. Sterylizacja naszych narzędzi odbywa się w autoklawie frakcyjnym o najwyższej klasie jakości.

Proces sterylizacji narzędzi jest kontrolowany podczas każdego cyklu pracy autoklawu przy użyciu testów sterylizacyjnych. Jałowe narzędzia są przechowywane w określonych procedurami warunkach z zachowaniem obowiązujących terminów ważności.

Higiena to niezbędny i konieczny element prawidłowego funkcjonowania gabinetu stomatologicznego. Dzięki odpowiednio dobranym materiałom jednorazowego użytku oraz restrykcyjnemu przestrzeganiu procedur możemy zagwarantować Wam pełne bezpieczeństwo.

Innowacyjne zabiegi

Wybierając zabiegi laserami FOTONA LightWalker wybieramy innowacyjność technologiczną, perfekcję techniczną oraz niedoścignione rezultaty kliniczne. Dzięki wysokiemu poziomowi precyzji uzyskujemy lepsze efekty zabiegowe. Efekty utrzymują się nieporównywalnie długo, co sprawia, że pacjenci najchętniej decydują się na zabiegi laserami FOTONA LightWalker.

ZASTOSOWANIE LASERÓW:

 • Usuwanie owłosienia
 • Zamykanie naczyń
 • Leczenie trądziku
 • Fotoodmładzanie T3
 • Frakcjonowanie 3D – FRAC3®
 • Leczenie grzybicy
 • Nieinwazyjne leczenie chrapania i bezdechu nocnego NightLase™
 • Usuwanie przebarwień
 • Resurfacing i peelinig
 • Frakcjonowanie
 • Usuwanie blizn
 • Redukcja rozstępów
 • Podstawowe zabiegi dermatochirurgiczne

Przyjazna atmosfera

U nas możesz liczyć na uśmiech. Jesteśmy miejscem, gdzie w komfortowych warunkach, miłej atmosferze zespół specjalistów zadba o Ciebie. Codziennie dokładamy starań, by leczenie odbywało się w przyjaznej atmosferze oraz z zachowaniem wysokich standardów, ponieważ Twój uśmiech jest dla nas najważniejszy.

Zapraszamy Ciebie i całą Twoją rodzinę do skorzystania z naszych usług.

Specjalistyczny sprzęt

Nasze gabinety stomatologiczne, pracownie radiologiczne i laboratorium protetyczne to najważniejsze ogniwa procesu leczenia stomatologicznego. Najnowocześniejsze sprzęty jakie stosujemy w naszej pracy są dowodem na to, że obserwujemy nowe technologie i skutecznie ich używamy. Robimy to po to, aby każdy Pacjent czuł się komfortowo i bezpiecznie i aby prowadzona diagnostyka była precyzyjna – bo to na niej bazujemy podejmując decyzję o rodzaju leczenia.

Diagnostyka leży u podstaw dobrego planowania i skutecznego leczenia. Wykonujemy szereg badań radiologicznych, od zdjęć punktowych, przez pantomografię, cefalometrię, aż do tomografii komputerowej całych łuków zębowych. Dzięki zdjęciom radiologicznym możemy zdiagnozować stany zapalne, określić ułożenie zębów, a nawet zmierzyć grubość kości.

LASER STOMATOLOGICZNY BIOLASE

O tym, jak bardzo jesteśmy innowacyjni, świadczy fakt, że jesteśmy pierwszą Kliniką w całym województwie kujawsko-pomorskim wykorzystującą laser do zabiegów na tkankach miękkich. Dziś usunięcie narośli z dziąsła, przygotowanie pod protetykę poprzez podcięcie wędzidełka, nie wymaga już użycia skalpela. Laser umożliwia przeprowadzenie zabiegów bezboleśnie i praktycznie bezkrwawo. Nie ma więc potrzeby zakładania szwów i dodatkowo Pacjent bardzo szybko wraca do codziennych obowiązków. Dodatkowo przy użyciu lasera przeprowadzamy biostymulację czyli przyspieszamy proces leczenia np. po implantacji.

VECTOR DO LECZENIA CHORÓB PRZYZĘBIA

Choroby przyzębia są problemem większości ludzi. Przyzębie to zespół tkanek otaczających ząb i utrzymujących go w zębodole. 80 procent ludzi mierzy się w swoim dorosłym życiu z zapaleniem przyzębia, grożącym rozchwianiem i utratą zębów. W takich przypadkach polecamy leczenie vectorowe, które delikatnie, skutecznie i całkowicie bezboleśnie oczyszcza wszystkie zainfekowane powierzchnie.

JAK LECZYĆ?

Profesjonalne czyszczenie zębów – faza higienizacji. Podczas zabiegu ze wszystkich obszarów naddziąsłowych usunięty zostaje kamień nazębny i płytka bakteryjna oraz dokładnie czyścimy zęby. Zasadnicze leczenie przyzębia – terapia vectorowa. Podczas drugiej fazy stosowany jest ultradźwiękowy system Vector Paro. Przeprowadzana nim terapia jest delikatna i bezbolesna a wszystkie obszary poddziąsłowe zostają precyzyjnie oczyszczone i zaimpregnowane specjalnym fluidem zawierającym hydroksyapatyt, czyli substancję, z której zbudowany jest ząb.

PERIODONTOLOGIA

BONMAKER

BonMaker to zaawansowane urządzenie, dzięki któremu możemy przetworzyć rozdrobniony ząb po ekstrakcji w granulat wykorzystywany do augmentacji kości.
Jest to najlepszy, najbezpieczniejszy dostępny materiał autogenny, zawierający własny materiał genetyczny, uzyskany bez konieczności zabiegu chirurgicznego, o identycznych właściwościach jak kość pacjenta. Umieszczenie w zębodole nie wywołuje żadnych reakcji immunologicznych, nie powoduje żadnych powikłań, a gojenie i odbudowa kości następują bardzo szybko.

IMPLANTOLOGIA

Doskonała obsługa

Uśmiech masz w cenie! Jesteśmy miejscem, gdzie w komfortowych warunkach, a co nawet ważniejsze miłej atmosferze cały zespół specjalistów zadba o Ciebie. Codziennie dokładamy starań, by leczenie odbywało się w najlepszych warunkach oraz z zachowaniem niezmiernie wysokich standardów, ponieważ to Twój uśmiech jest dla nas najważniejszy. Zapraszamy Ciebie i całą Twoją rodzinę do skorzystania z naszych usług.

Jesteśmy z Tobą od pierwszego spotkania, a w czasie trwania wizyty nad Twoim komfortem i bezpieczeństwem czuwają Asystentki. To one, dbając o Twoje dobre samopoczucie i wygodę sprawiają, że poczujesz się jak gość, nie jak klient.

W czasach, gdy ciągle się gdzieś spieszymy, zdarza się nam zapomnieć o umówionych wizytach. W Klinice Denmed zawsze dzwonimy przed umówionym terminem, aby potwierdzić wizytę – dla Twojego komfortu i wygody.

Codziennie podpowiadamy, jak zadbać o uśmiech kompleksowo. Przedstawiamy indywidualny plan leczenia zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i możliwościami. Wspólnie decydujemy, które rozwiązanie jest najlepsze. Wspólnie dokonujemy najlepszych wyborów.

Rozsądne ceny

W naszej Klinice wymarzony uśmiech jest bliższy niż przypuszczasz. Chcemy, aby nasze ceny były dopasowane do rzeczywistych kosztów leczenia, nie rezygnując przy tym z przyjętych wysokich standardów dotyczących bezpieczeństwa pracy, stosowanych materiałów i sprzętu.

Absolutną oczywistością jest dla nas transparentna polityka cenowa. Już przy pierwszym kontakcie telefonicznym otrzymasz rzetelną informacje dotyczącą spodziewanej ceny. Następnie, podczas wizyty lekarz prowadzący zaproponuje najlepszą dla Ciebie metodę leczenia i poinformuje Cię również o cenie – bez ukrytych kosztów. Pełna transparentność jest dla Ciebie gwarancją bezpieczeństwa i jakości.

ELASTYCZNE FORMY PŁATNOŚCI

 • gotówka
 • karty płatnicze
 • MediRaty (możliwość rozłożenia płatności na raty)
 • PayDent (odroczenie płatności nawet do 30 dni)

NASZE MOTTO

Uśmiech jest uniwersalny, bez względu na język czy kulturę. To na nim skupiamy swoją uwagę rozmawiając z kimś twarzą w twarz. Dlatego codziennie w Toruniu i w Bydgoszczy czekamy na Ciebie i Twój uśmiech.

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO

Nasza historia

Kliniki Stomatologiczne Denmed od prawie 20 lat rozwijają się dzięki codziennemu doskonaleniu kompetencji ludzi oraz swoich usług. Już od samego początku pracowaliśmy zgodnie ze standardami najnowszej stomatologii, poszerzaliśmy swoje możliwości, pracowaliśmy nad rozwojem i budowaliśmy relacje z naszymi Pacjentami. Przez ten czas zdobyliśmy Waszą sympatię i zaufanie, jest to dla nas największa nagroda.

„W śmiechu jest klucz, którym jesteśmy w stanie rozszyfrować całego człowieka.”

THOMAS CARLYLE

Przetargi i dofinansowania

Jesteśmy miejscem, w którym tworzymy nowoczesną stomatologię bazującą na innowacyjnych rozwiązaniach. Skorzystaliśmy ze środków w postaci dofinansowania unijnego. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, skanery zewnątrzustne i inny sprzęt stomatologiczny usprawniający procedury leczenia.

SZKOLENIA I ROZWÓJ

Najlepsi dla Ciebie

W Denmedzie, cały czas się szkolimy, wprowadzamy najnowsze technologie, korzystamy z nowoczesnego zaplecza diagnostycznego, dzięki czemu zapewniamy najwyższy komfort. Oferujemy naszym Pacjentom bezbolesne zabiegi i trwałe efekty leczenia.

Drodzy byli, aktualni i przyszli Pacjenci naszych klinik. Nie istnielibyśmy gdyby nie Wasze zaufanie. Stale zwiększająca się liczba pacjentów, to dla nas wyzwanie i uznanie dla naszego zaangażowania i pracy. Dbamy o każdego pacjenta, od tych najmłodszych, przez dorosłych, aż po seniorów. Robimy wszystko, aby was uśmiechać, byście byli zdrowsi i szczęśliwsi.

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.