MENU

Radiologia

Nasze gabinety stomatologiczne, pracownie radiologiczne i laboratorium protetyczne to najważniejsze ogniwa procesu leczenia stomatologicznego. Najnowocześniejsze sprzęty jakie stosujemy w naszej pracy są dowodem na to, że obserwujemy nowe technologie i skutecznie ich używamy. Robimy to po to, aby każdy Pacjent czuł się komfortowo i bezpiecznie i aby prowadzona diagnostyka była precyzyjna – bo to na niej bazujemy podejmując decyzję o rodzaju leczenia.

Diagnostyka leży u podstaw dobrego planowania i skutecznego leczenia. Wykonujemy szereg badań radiologicznych, od zdjęć punktowych, przez pantomografię, cefalometrię, aż do tomografii komputerowej całych łuków zębowych. Dzięki zdjęciom radiologicznym możemy zdiagnozować stany zapalne, określić ułożenie zębów, a nawet zmierzyć grubość kości.

Zapisy ustawy Prawa Atomowego wymagają od jednostek wykonujących działalność związaną z narażeniem na promieniowanie jonizujące zamieszczania na stronie internetowej informacji nt. wpływu tej działalności na zdrowie ludzi i środowisko. Wyniki pomiarów i obliczonych dawek wskazują, że nasza działalność w minionych 12 miesiącach nie miała negatywnego wpływu na wyżej wymienione czynniki. W Denmed Sp. z o.o. nie stwierdzono uwolnień do środowiska substancji promieniotwórczych.

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.