MENU

Magdalena M. Jaroń

Pełen profesjonalizm. W trakcie leczenia jestem objęta naprawdę maksymalną opieką – począwszy od kwestii związanych z atmosferą leczenia, skończywszy na jego bezbolesnym i skutecznym przeprowadzeniu. Zawsze mam wszystko wyjaśnione, a Pani Doktor Monika dostosowuje elementy okołozabiegowe do moich potrzeb (rozmowa, wyjaśnienia, opis tego co się dzieje aktualnie etc.). W trakcie wielomiesięcznego leczenia zauważyłam też, że DENMED działa zespołowo w pracy nad pacjentem (co obserwuję pierwszy raz w życiu w trakcie leczenia stomatologicznego!). Począwszy od Pań z recepcji, które szczególną uwagę zwracają na takich pacjentów jak ja (czyt. poddenerwowanych ponad średnią krajową 🙂 ), przez Panie Higienistki (w szczególności Pani Klaudia), które stylem pracy całkowicie wkomponowują się w nastrój i możliwości pacjenta, skończywszy na samym lekarzu prowadzącym, który od pierwszej wizyty zarówno jej rytm, tempo jak i sam przebieg dopasowuje do pacjenta. I o ile wszystkie kompozyty, badania, sprzęt mają swoją wartość i da się to zamknąć w cenniku – o tyle takie podejście do pacjenta jest po prostu bezcenne.
Dodatkowo: gabinety są czyściutkie, sterylne, wyposażone w bardzo nowoczesny sprzęt. Na miejscu można wykonać wszystkie niezbędne, dodatkowe badania (co oczywiście skraca czas leczenia). Obecnie nie wyobrażam sobie, aby zaufać innemu stomatologowi.

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.