MENU

Stomatologia estetyczna

Jesteśmy po to, aby zadbać, by każdej Twojej chwili towarzyszył piękny uśmiech.

Współczesna stomatologia to coś więcej niż tylko leczenie zębów lub uzupełnianie braków zębowych. To przede wszystkim troska o naturalnie piękny uśmiech. Wiemy jak z każdego uśmiechu można wydobyć blask i piękno. Czasami wystarczy kilka drobnych zabiegów, aby odświeżyć kolor lub plomby (wypełnienia) i osiągnąć dużą zmianę estetyczną, czasami sytuacja wymaga bardziej kompleksowego i wielopoziomowego podejścia.

WIEMY, JAK WAŻNY JEST ZDROWY I PIĘKNY UŚMIECH. WIEMY CO ZROBIĆ, BYŚ UŚMIECHAŁ SIĘ CZĘŚCIEJ.

Jeśli Twój uśmiech wymaga odświeżenia koloru zachęcamy do zabiegów higienizacji jamy ustnej, czyli piaskowania połączonego ze scalingiem (usunięciem kamienia nazębnego). Efektem tego zabiegu zawsze są lśniące czystością zęby. Jeśli kolor Twoich zębów nie jest idealny, a tryb życia sprawił, że pojawiły się widoczne przebarwienia po jedzeniu i napojach np. kawa, herbata, czerwone wino, mamy doskonały sposób na rozjaśnienie koloru zębów nawet o kilka stopni.

A CO KIEDY WSZYSTKIE ZĘBY SĄ ZDROWE, ALE STARE WYPEŁNIENIA W ZĘBACH PRZEDNICH SĄ WIDOCZNE I NIEESTETYCZNE?

Najczęściej stare wypełnienia oprócz ciemnego koloru, różniącego się od naturalnego zęba, mogą być również nieszczelne. Skutkować to może rozwojem próchnicy wtórnej, dlatego dobrym pomysłem jest wymiana starych wypełnień na nowe. Bardzo poprawiają estetykę, szczególnie jeśli umiejscowione są w odcinku przednim. Dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo, dając wytrzymałość na długie lata. Doskonałym rozwiązaniem korygującym zarówno kolor i kształt zębów przednich, są licówki. Licówki to cienkie płatki ceramiczne na trwałe przyklejane do przedniej powierzchni zębów, które natychmiastowo nadają im nowy, piękny wygląd.

PROTETYKA

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.