MENU

Chirurgia stomatologiczna

Nowoczesne metody stosowane w Klinice Denmed pozwalają na przeprowadzenie procedur chirurgicznych sprawnie i bardzo komfortowo dla Pacjenta.

Chirurgia Stomatologiczna to dzisiaj nie tylko usuwanie zębów. Większość procedur chirurgicznych jest składową kompleksowego leczenia stomatologicznego. Mogą być elementem:

Najważniejsze jest to, że wszystkie zabiegi chirurgiczne wykonywane są w bezpiecznym znieczuleniu miejscowym znoszącym całkowicie odczucia bólowe. Oprócz tego, że dzisiejsza chirurgia stomatologiczna jest całkowicie bezbolesna, dzięki zastosowaniu lasera stomatologicznego Biolase może być również prawie bezkrwawa. Nasi specjaliści przy użyciu lasera mogą wykonać plastykę dziąsła, podciąć wędzidełko, odsłonić zatrzymane zęby. Zaraz po zabiegu możesz wrócić do swoich codziennych obowiązków, a cały proces leczenia jest zdecydowanie skrócony.

Najczęstszym zabiegiem chirurgicznym jest usuwanie tzw. zębów mądrości. Ostatnie zęby – ósemki – są często bardzo problematyczne. Zazwyczaj nie ma dla nich odpowiednio dużo miejsca w łuku zębowym, dlatego wyrastają krzywo, częściowo lub całkowicie się zatrzymują. Dlatego często lepszym rozwiązaniem jest ich usunięcie. Zabieg usunięcia jest całkowicie bezbolesny. Konieczne jest jednak, aby był poprzedzony pełną diagnostyką rtg.

x

Strona korzysta z plików Cookies zgodnie z celami określonymi w Polityce prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.